Liscia sea view

More Photos of Korsika

  • Základní informace

Korsika Description

Hory, moře, a krásná písčitá pláž. To vše je nezapomenutelný zážitek z pobytu v apartmánu Liscia sea view, který leží přímo na břehu moře s krásným výhledem na moře.

Apartmán je ideálním výchozím místem pro návštěvu hlavního města Korsiky, Ajaccio, které je vzdálené pouhých 20 km a kde můžete navštívit muzeum a rodný dům Napoleona nebo muzeum Fesch. A hlavně, pro klidný pobyt.

Můžete také navštívit nádherné pláže jihozápadního pobřeží nebo vnitrozemí ostrova s malebnými vesničkami a nádhernou přírodou korsického národního parku. Zejména vaše děti využijí centrum zábavy a vodních radovánek, blízky aqua park, který leží mezi Ajaccio a Porticcio.

Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na moře. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek.

K dispozici je gril a slunečná terasa.

Apartmán Liscia sea view se nachází 15 km od Ajaccio a 44 km od Propriano. Na letiště Ajaccio – Napoléon Bonaparte je to 15 km. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště.

Ložnice s jednolůžkovou postelí a manželská postel. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout vybavený ledničkou, mikrovlnou troubou, lednicí, vařičem, nádobím.

Ložní prádlo a ručníky za příplatek 10 € / os./týden nebo vlastní.

Cena a termín pobytu dle dohody s majitelem. Pobyty jsou možné celoročně a dle volných termínů.