Residence Cala Sultana ***, Porto Vecchio

  • Základní informace

  • Souřadnice :

    41.534884, 9.276291

Korsika Description

Mezi skalnatými výběžky dominující zátoce Santa Giulia, objevíte menší apartmánový komplex Cala Sultana s bazénem, ukrytý v květinovém porostu a ohraničený borovicemi. Luxusní apartmány Residence Cala Sultana jsou umístěny v soukromém parku o rozloze 5 hektarů, postaveny z kvalitního borovicového dřeva a vzdáleny od krásné písčité pláže pouhých 200 m, na kterou vás zavede pěší cesta mezi stromy.

Residence Cala Sultana je nová residence, která byla dokončena v roce 2005 a všechny apartmány jsou komfortně vybaveny. Vybavení apartmánů umožňuje ubytování pro 2 – 5 osob. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají výhled do soukromého parku a jsou vybaveny elektrickými žaluziemi, telefonem, televizorem, trezorem, moderním kuchyňským koutem, koupelnou, WC a terasou vybavenou zahradním nábytkem.

Apartmán T2 – 2/4 osoby (42 m2): patrová postel při vstupu, koupelna s WC, obývací hala s kuchyňským a jídelním koutem, samostatný pokoj s dvojlůžkem, terasa (12 m2) vybavená zahradním nábytkem.

Apartmán T3 – 4/5 osob (54 m2): postel při vstupu, koupelna s WC, obývací hala s kuchyňským a jídelním koutem, samostatný pokoj s dvojlůžkem a druhý pokoj se dvěmi lůžky, terasa (19 m2) vybavená zahradním nábytkem.

Vybavení kuchyňského koutu:
el. varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, myčka, pračka, lednička, příbory, hrnce na vaření, talíře, sklenice, salátové mísy a kuch. potřeby. K dispozici jsou utěrky, ale mycí přípravky nejsou součástí vybavení.

CENY 2024 jsou na vyžádání včetně volné kapacity. Ceny se mohou měnit dle naplněnosti residence.

Ceny budou nabídnuty v EUR za apartmán / týden.

Ceny ubytování v EUR budou při rezervaci přepočteny aktuálním denním kurzem deviza prodej u KB.

Pobyt začíná v pátek nebo v sobotu od 16.00 hod, končí v pátek nebo v sobotu do 10.00 hod.
Domácí zvířata nejsou akceptována.

Cena zahrnuje:

  • DPH, týdenní pronájem apartmánu v daném období, spotřebu vody a elektřiny, pobytovou taxu, povlečení a utěrky.

Cena nezahrnuje – povinné poplatky (splatné na místě):

  • Vratná kauce 600 EUR je uložena na recepci nebo postačí jen číslo platební karty.
  • Závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu – uklizen klientem) – 60 EUR / apartmán.

Cena nezahrnuje – fakultativní poplatky (splatné na místě):

  • Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek 20 EUR/týden.

V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto našim klientům si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí.