Residence Pietra Soprana, Cap Corse

More Photos of Korsika

  • Základní informace

Korsika Description

Poloostrov Cap Corse je právě to území, které bývá popisováno jako vztyčený palec ukazující k severu. Je těžké uvěřit, že ve středověku patřil tento poloostrov mezi nejvíce prosperující oblasti ostrova. Navzdory všem změnám, které do této oblasti přinesl moderní svět si Cap Corse dodnes uchoval ducha oddělené nezávislé země. Cap Corse je dlouhý 40 a široký pouhých 15 km a rozděluje jej horský hřeben Serra, jehož vrcholem je nejvyšší hora Monte Stello (1307). Cap Corse není dosud nijak zasažen turistickým ruchem – na jaře tu na horských stráních rostou husté koberce divokých květin, na nichž se v klidu popásají stáda koz a kde staré středověké rybářské vesničky jsou poklidné. Jednou z takových vesniček je Pietracorbara, ležící 18 km severně od Bastia. Její pláž lemuje konec říčního údolí zarostlého rákosem. Nad hrstkou domů se tyčí zřícená janovská věž.

Soukromá residence Pietra Soprana leží v krásné zahradě, obklopená palmami, olivovníky a fíkovníky. Residenci Pietra Soprana najdete 1 km od písčité pláže a 4 km od malebné vesničky Sisco. K vašemu odpočinku je zde k dispozici plně vybavené studo pro 2 – 3 osoby, které jsou ideálním místem rodinné dovolené nebo pobytu s přáteli. Obchody, restaurace a kavárny najdete v městečku Pietracorbara nebo Sisco. Pobyt na Cap Corse vám umožní poznat divokost tohoto výběžku a zároveň ochutnat výborné korsické víno, které se v této části ostrova vyrábí. Jste uprostřed přírody, odkud můžete podnikat krásné procházky do blízkého okolí a do hor, výlety na kole nebo se věnovat potápění (výborné podmínky pro potápění najdete v Sisco).

Studio pro 2 – 3 osoby: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, rozkládací dvojlůžko, jedno samostatné lůžko, koupelna, WC.
Studio disponuje vlastní terasou vybavenou zahradním nábytkem a vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná deska, el. kávovar, pračka, nádobí). Nejsou k dispozici mycí přípravky a utěrky.

CENY 2019

T1
2 – 3 osoby
01/01 – 20/04 320
20/04 – 22/06 450
22/06 – 27/07 550
27/07 – 24/08 590
24/08 – 14/09 550
14/09 – 05/10 450
05/10 – 31/12 320
Rezervace

Ceny jsou uvedeny v EUR za studio / týden.
Ceny ubytování v EUR budou při rezervaci přepočteny aktuálním denním kurzem deviza prodej u KB.

Pobyt začíná sobotou od 17.00 hod, končí sobotou do 10.00 hod. Libovolný termín nástupu a ukončení lze po konzultaci s majitelem.
Domácí zvířata nejsou akceptována.
Možnost zakoupení pečiva – každé ráno projíždí pekař (cca v 9.00 hod.).

Cena zahrnuje:

  • DPH, týdenní pronájem studia v daném období, spotřebu vody a elektřiny, vlastní parkoviště, povlečení, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu – uklizen klientem) a pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje – povinné poplatky (splatné na místě):

  • Vratná kauce 300 EUR je uložena v průběhu vašeho pobytu u ubytovatele.

V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí.