Vila Cigala

  • Základní informace

  • Souřadnice :

    41.696712, 8.871273

Korsika Description

Na úbočí výběžku, s krásným výhledem na záliv Valinco, 9 km od Propriano a přímo na břehu moře s krásným výhledem na záliv Valinco, leží soukromá Vila Cigala (110 m2). Vila leží v zahradě plné zeleni a naprostém klidu. K dispozici jsou vám 3 ložnice, jídelna, obývací pokoj, klimatizace, terasa vybavená zahradním nábytkem, grilem a venkovní kuchyní, vlastní bazén, parkování u vily.

Soukromá vila Cigala je ideálním místem pro návštěvu města Propriano (9 km), které je jedním z typických městeček ostrova krásy, Korsiky. Najdete ho v zálivu Valinco, který je ohraničen na severu mysem Capu di Muru a zálivem Ajaccio, na jihu záliv ukončuje Punta di Campomoro s janovskou věží. Z malého rybářského přístavu byl vybudován důležitý obchodní přístav. Díky turistům, kteří přijíždějí do této oblasti trávit dovolenou, začalo být město také známým přímořským letoviskem a turistickým centrem. Je zde možnost vodních aktivit a sportů, k dispozici jsou vám obchody, restaurace a bary.

Navíc zde můžete podniknout nesčetné množství celodenních i půldenních výletů po okolí. Za zmínku stojí například návštěva hlavního města Ajaccio (vzdáleno 75 km), kamenného města Sartene a nádherného města Bonifacio, můžete navštívit nejméně 8000 let staré menhiry ve Filitosa nebo v Cauria, nenecháte si ujít typicky korsické vesničky středu ostrova a zcela určitě prožijete nezapomenutelné chvíle na nádherných plážích jihozápadního pobřeží Korsiky.

Kuchyňský kout je vybaven americkou lednicí s mrazákem, kávovarem a druhým kávovarem na expresso, 4-místným sporákem, mikrovlnnou troubou, toustovačem, odšťavňovačem, myčkou, příbory, hrnci na vaření, talíři, sklenicemi, salátovými mísami a kuchyňskými potřebami. Nejsou k dispozici mycí přípravky a utěrky.

Jídelna vybavená velkým stolem, barovým pultem, kanapem, krbem a TV.

Víceúčelová místnost – pračka, sušička, skříň na odkládání, žehlící prkno a žehlička.

Koupelna s dvojitým umyvadlem, sprchový kout, perličková vana, fén na vlasy. Samostatné WC.

1.pokoj: dvojlůžko s nočními stolky, skříň, TV.
2.pokoj: dvě samostatná lůžka s nočními stolky, skříň, TV.
3.pokoj: dvojlůžko s nočními stolky, skříň, TV, koupelna se sprchou.

CENY 2023

 

29/04
10/06
10/06
15/07
15/07
19/08
19/08
16/09
16/09
21/10
Vila Cigala 3 640 4 160 4 680 4 160 3 640
Rezervace

 

Ceny jsou uvedeny v EUR za vilu / týden.

Ceny ubytování v EUR budou při rezervaci přepočteny aktuálním denním kurzem deviza prodej u KB.

Pobyt začíná v sobotu od 17.00 do 19.00 hod. (příjezd po 23.00 hod. není akceptován), končí sobotou do 09.30 hod. Pozdější příjezd musí být nahlášen do 19.00 hod.
Domácí zvířata nejsou akceptována.

Cena zahrnuje:

  • DPH, týdenní pronájem vily v daném období, spotřebu vody a elektřiny, závěrečný úklid, povlečení, připojení wifi, klimatizaci, parkování.

Cena nezahrnuje – povinné poplatky (splatné na místě):

  • Vratná kauce 2000 EUR je uložena v průběhu vašeho pobytu na recepci. Není možnost platební kartou.
  • Pobytová taxa 1,10 EUR/osoba starší 18-ti let/den.

Cena nezahrnuje – fakultativní poplatky (splatné na místě):

  • Možnost zapůjčení dětské postýlky pro děti 0 – 2 roky – ZDARMA. Nutné rezervovat předem.
  • Možnost dalšího úklidu během pobytu za poplatek 150 EUR.

V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí.