Hotel Moby Dick ****, Porto Vecchio

More Photos of Korsika

  • Základní informace

  • Souřadnice :

    41.524926, 9.271568

Korsika Description

Představte si bílou velrybu, která uvízla v jemném písku překrásné zátoky Santa Giulia. Tak to je Hotel Moby Dick, vybudovaný přímo na břehu moře. Ideálně umístěný na jedné z nekrásnějších pláží jihu Korsiky. Hotel Moby Dick vás zve do svého koutu ráje. Snění, bílý písek, krásné moře a chvilky odpočinku, hotel Moby Dick, je ideálním místem pro tyto chvilky odpočinku. Prodlužte si své večery hřejivou atmosférou na terase s výhledem na moře. Nebo můžete ochutnat domácí koktejly přímo v „salon exquis“.

 

Všechny pokoje hotelu byly zrekonstruovány v roce 2011. Ubytování diskrétní, ale luxusní. Jeho klimatizované komfortní pokoje nabízejí výhled na moře nebo na jezero. Jsou vybaveny koupelnou s WC, předsíní, velkým zařízeným pokojem s prostorným dvojlůžkem (160 cm), TV, trezorem, mini barem a terasou s nábytkem k příjemnému posezení. Možnost připojení Wifi ve všech pokojích.

CENY 2024 jsou na vyžádání včetně volné kapacity. Ceny se mohou měnit dle naplněnosti residence.

Ceny budou nabídnuty v EUR za apartmán / týden.

Ceny ubytování v EUR budou při rezervaci přepočteny aktuálním denním kurzem deviza prodej u KB.

Pobyt začíná v den příjezdu od 15.00 – 21.00 hod a končí v den odjezdu do 11.00 hod.
Domácí zvířata nejsou akceptována.
Pro hotelové pokoje není možnost přistýlky, pouze dětské postýlky pro děti do 2 let..
Podmínkou rezervace je pobyt min. 3 noci.

Cena zahrnuje:

  • DPH, denní pronájem pokoje se snídaní nebo polopenzí v daném období, spotřebu vody a elektřiny, plážové lehátko a slunečník (nutné rezervovat na recepci), tenisový kurt, soukromé parkoviště u hotelu.

Cena nezahrnuje – povinné poplatky (splatné na místě):

  • Pobytová taxa 1,65 EUR/os./den.

 

V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně léčebných výloh v zahraničí.