Vila Meridiana, Isola Rossa

More Photos of Sardinie

  • Základní informace

Sardinie Description

Průzračně čisté moře, barvy, které vám utkví v mysli, rozmanitost pobřeží, červené skály, vůně středozemní, hřejivé slunce, příjemné podnebí a přátelští místní obyvatelé: to vše je Isola Rossa. Isola Rossa “Červený ostrov” je malé přímořské letovisko nesoucí jméno podle nedalekého stejnojmenného ostrůvku z načervenalého kamene, který společně se středověkou aragonskou věží vytváří nezapomenutelnou atmosféru tohoto místa. Původně rybářská osada se rozprostírá na malebném pobřeží, kde se pláže s jemným bílým pískem střídají s útesy z červeno-okrové žuly. Za hřejivým sluncem a průzračně čistým mořem sem míří milovníci Sardinie z celého světa. V Isola Rossa jsou dvě krásné pláže – dlouhá pláž “Spiaggia Longa” a menší městská pláž nazývaná “Li Femini” (sardsky ženy), na které se dříve směly slunit opravdu pouze ženy. Nedaleko (12 minut chůze, 2 minuty autem) leží písčitá pláž La Marinedda, která je oblíbeným místem surfařů a milovníků kitingu. Večer, když se slunce schová za skály, potkáte na promenádě podél moře místní obyvatele, rodiny s dětmi, zamilované dvojice. Isola Rossa je ideální pro všechny, kteří vyhledávají klidnou dovolenou v pěkné přírodě a zároveň v blízkosti centra, které nabízí širokou škálu služeb. Díky její strategické poloze také pro ty, kteří chtějí navštívit nejkrásnější místa severní Sardinie (Santa Teresa di Gallura, Castelsardo, Alghero a Stintino).

Vila Meridiana s nádhernou zahradou, má exkluzivní polohu přímo na bílé písečné pláži v Isola Rossa. Najdete zde prostorný obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, pračka, nádobí, hrnce, …). Vila má 3 ložnice, z toho 2 s manželskou postelí a 1 se dvěma oddělenými lůžkami, 2 koupelny se sprchovým koutem a WC. V případě potřeby se dají využít další 2 ložnice v přilehlé depandance.
Vila je ideálním místem pro ty, kteří chtějí relaxovat za zvuku moře. Vila má velkou terasu s výhledem na moře a přímý vstup na pláž. K vile patří soukromé parkovací místo.

V městečku Isola Rossa je klientům k dispozici:
restaurace, pizzerie, bary s živou hudbou, supermarkety, obchůdky se suvenýry, sportovní centrum (tenisový kurt, hřiště na nohejbal či fotbal, skákací hrad), bankomat, doktor, lékarna, butiky, kadeřnictví, turistický přístav, 2 potápěčská centra (možnost absolvování kurzů), půjčovna kanoí, šlapadel a motorových člunů, škola surfu na pláži La Marinedda, aquapark (leží jen 1 km nad Isola Rossa, otevřen od druhé poloviny června do začátku září).

CENY 2020

 

Vila
Meridiana
02/05 – 06/06 1 140
06/06 – 27/06 1 680
27/06 – 01/08 2 040
01/08 – 29/08 2 280
29/08 – 03/10 1 680
03/10 – 31/10 1 140
Rezervace

 

 

Ceny jsou uvedeny v EUR za vilu / týden.
Ceny ubytování v EUR budou při rezervaci přepočteny aktuálním denním kurzem deviza prodej u KB.

Pobyt začíná libovolným dnem příjezdu mezi 16.00 – 20.00 hod, končí libovolným dnem odjezdu 10.00 hod.

Cena zahrnuje:

  • DPH, týdenní pronájem vily v daném období, spotřebu energií (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, povlečení / ručníky, asistenci v českém jazyce na místě.

Cena nezahrnuje – povinné poplatky (splatné na místě):

  • Vratná kauce 200 EUR je po dobu vašeho pobytu uložena na recepci.

Cena nezahrnuje – fakultativní poplatky (splatné na místě):

  • Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek 30 EUR/týden. Nutné rezervovat předem.

V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí.