Vila Rosanna, Isola Rossa

More Photos of Sardinie

  • Základní informace

Sardinie Description

Průzračně čisté moře, barvy, které vám utkví v mysli, rozmanitost pobřeží, červené skály, vůně středozemní, hřejivé slunce, příjemné podnebí a přátelští místní obyvatelé: to vše je Isola Rossa. Isola Rossa “Červený ostrov” je malé přímořské letovisko nesoucí jméno podle nedalekého stejnojmenného ostrůvku z načervenalého kamene, který společně se středověkou aragonskou věží vytváří nezapomenutelnou atmosféru tohoto místa. Původně rybářská osada se rozprostírá na malebném pobřeží, kde se pláže s jemným bílým pískem střídají s útesy z červeno-okrové žuly. Za hřejivým sluncem a průzračně čistým mořem sem míří milovníci Sardinie z celého světa. V Isola Rossa jsou dvě krásné pláže – dlouhá pláž “Spiaggia Longa” a menší městská pláž nazývaná “Li Femini” (sardsky ženy), na které se dříve směly slunit opravdu pouze ženy. Nedaleko (12 minut chůze, 2 minuty autem) leží písčitá pláž La Marinedda, která je oblíbeným místem surfařů a milovníků kitingu. Večer, když se slunce schová za skály, potkáte na promenádě podél moře místní obyvatele, rodiny s dětmi, zamilované dvojice. Isola Rossa je ideální pro všechny, kteří vyhledávají klidnou dovolenou v pěkné přírodě a zároveň v blízkosti centra, které nabízí širokou škálu služeb. Díky její strategické poloze také pro ty, kteří chtějí navštívit nejkrásnější místa severní Sardinie (Santa Teresa di Gallura, Castelsardo, Alghero a Stintino).

Moderní a kvalitní čtyři apartmány se nacházejí v nově postavené řadové vilce Vila Rosanna přímo v letovisku Isola Rossa. Jedná se o apartmány Bilo situované v přízemí (vždy s uzavřenou předzahrádkou) nebo v prvním patře (vždy s terasou či verandou). Vzdálenost od moře je cca 250 m. Všechny apartmány mají nové a kvalitní vybavení s TV. Možnost klimatizace za příplatek. Vzdálenost od centra cca 250m.

V městečku Isola Rossa je klientům k dispozici:
restaurace, pizzerie, bary s živou hudbou, supermarkety, obchůdky se suvenýry, sportovní centrum (tenisový kurt, hřiště na nohejbal či fotbal, skákací hrad), bankomat, doktor, lékarna, butiky, kadeřnictví, turistický přístav, 2 potápěčská centra (možnost absolvování kurzů), půjčovna kanoí, šlapadel a motorových člunů, škola surfu na pláži La Marinedda, aquapark (leží jen 1 km nad Isolou Rossou, otevřen od druhé poloviny června do začátku září).

Bilo pro 2 – 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, vybavený kuchyňský a jídelní kout, pokoj s dvojlůžkem, koupelna a WC, venkovní posezení.

CENY 2019

 

20/04
18/05
18/05
08/06
08/06
22/06
22/06
06/07
06/07
27/07
27/07
03/08
03/08
17/08
17/08
24/08
24/08
07/09
07/09
14/10
Bilo
2 – 4 osoby
198 309 342 568 625 696 1 135 877 394 279
Rezervace

 

 

Ceny jsou uvedeny v EUR za apartmán / týden.
Ceny ubytování v EUR budou při rezervaci přepočteny aktuálním denním kurzem deviza prodej u KB.

Pobyt začíná libovolným dnem příjezdu mezi 16.00 – 20.00 hod, končí libovolným dnem odjezdu 10.00 hod.
Domácí zvířata jsou akceptována za poplatek 20 EUR/typ Bilo hradí se na místě.

Cena zahrnuje:

  • DPH, týdenní pronájem apartmánu v daném období, poplatek za TV, asistenci v českém jazyce na místě.

Cena nezahrnuje – povinné poplatky (splatné na místě):

  • Vratná kauce 100 EUR je po dobu vašeho pobytu uložena na recepci.
  • Spotřeba energií (voda, elektřina, plyn): 25 EUR/osoba/týden, děti do 6 let zdarma.
  • Závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu – uklizen klientem) – 40 EUR/Bilo, hradí se při příjezdu na recepci.

Cena nezahrnuje – fakultativní poplatky (splatné na místě):

  • Možnost zapůjčení povlečení a ručníků za poplatek 15 EUR/set/výměna.
  • Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek 30 EUR/týden. Nutné rezervovat předem.
  • Možnost zapůjčení pračky za poplatek 30 EUR/týden, 50 EUR/2 týdny. Nutné rezervovat předem.
  • Možnost přistýlky za poplatek 50 EUR/týden. Nutné rezervovat předem.

V ceně pobytu není zahrnuto pojištění, doporučujeme proto si zřídit individuální pojištění pro cesty a pobyt, včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí.